Однак відомство заперечує інформацію про постачання зброї під час військових дій у цій країні.

«Ми ще не бачили цього звіту і будемо коментувати цю інформацію у ЗМІ лише після того, як його вивчимо», - повідомив в.о. директора департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

Причому він запевнив, що від початку бойових дій у Лівії Україна не постачала в цю країну зброю.

«За інформацією МЗС, від початку військових дій у Лівії Україна не здійснювала ніяких поставок зброї у цю країну», - наголосив Перебийніс.

Як написало у середу видання The Washington Post, посилаючись на звіт, представлений Раді безпеки ООН, Україна разом з ОАЕ, Вірменією та Албанією незаконно постачала зброю до Лівії - режиму Муаммара Каддафі.

«У звіті наголошується про випадки незаконної передачі Лівії зброї, у порушення ембарго ООН. Деякі такі випадки вже доведені, деякі ще розслідуються, ембарго порушили більше 12-ти країн», - пише The Washington Post.

«У звіті згадуються випадки передачі боєприпасів до Лівії з ОАЕ, Вірменії, Албанії та України, окремий випадок, пов'язаний із Суданом, а також випадок передачі зброї канадською компанією лівійській опозиції. Влада Канади запевняє, що цей випадок розслідується», - пише газета.

Джерело: Кореспондент