Про це повідомив Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський на зустрічі з Послом Республіки Корея в Україні Солом Кьон Хуном.

«Ми дуже прагнемо інвестицій. За прогнозами експертів, Україна збільшить експорт зерна удвічі за три роки. Тому ми зобов’язані розвивати інфраструктуру – портову, залізничну, дорожню, щоб забезпечити цей експорт», – зауважив Андрій Пивоварський.

У свою чергу Сол Кьон Хун висловив підтримку територіальної цілісності України її прагненню залишатися єдиною і незалежною державою, стати членом європейської родини. Він зазначив, що Корея, як і всі українці, сподівається на якомога скоріше врегулювання ситуації у східних областях.  Посол повідомив, що бізнес-спільнота Кореї зацікавлена в інвестуванні в інфраструктуру України. Зокрема це може бути співробітництво з розвитку LNG-терміналів, метро у Дніпропетровську, зернових терміналів у морських портах, спільне виробництво швидкісних поїздів тощо.

Також корейська сторона підтвердила бажання взяти участь у Донорській конференції, проведення якої очікується у першому кварталі цього року.

Нагадаємо, за прогнозами у 2014-2015 маркетинговому році обсяги експорту можуть досягти 35 млн тонн, що на 3 млн тонн (майже 10%) більше, ніж роком раніше.