Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Гжегож Схетина, повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на польське інформагентство РАР.

«Це українська прохання не запроваджувати ці санкції негайно, але, водночас, щоб абсолютно однозначно вирішити, на кого поширюються нові санкції і ввести їх у дії у понеділок, 16 лютого. Важко було у цьому відмовити, бо українці вважали, що такий жест допоможе переговорам і, можливо, дасть їм новий шанс», – зазначив Схетина.

У понеділок, 9 лютого, міністри закордонних справ країн ЄС схвалили розширення списку санкцій у зв’язку з українським конфліктом, але домовилися почекати з імплементацією рішення до 16 лютого.

Раніше сьогодні міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що наразі незрозуміло, чи відбудеться 11 лютого зустріч президентів у «нормандському форматі». За словами Штайнмаєра, перед тим, як цей саміт відбудеться, має бути зроблено ще багато роботи з низки «відкритих пунктів».

Президент Росії Володимир Путін також раніше заявив, що саміт у Мінську може не відбутися, якщо до 11 лютого чотирьом лідерам не вдасться домовитися за «низкою пунктів».