Про це повідомив перший заступник Голови Державної прикордонної служби Павло Шишолін під час засідання Кабінету міністрів у неділю, повідомляє прес-служба відомства.

Так, зокрема, Павло Шишолін розповів, що на кордоні з Російською Федерацієюза дорученням в.о. Президента і Прем’єр-міністра України триває спільна операція з МВС, СБУ під назвою «Кордон».

«Створено угруповання у складі понад 600 чоловік додатково до тих сил і засобів, які несуть службу в постійному режимі. Всього охороняє східну ділянку державного кордону 5,5 тис. військовослужбовців», – повідомив він.

Основні зусилля направлені на недопущення в’їзду на територію України іноземців, причетних до екстремістської діяльності. Щодоби не пропускається на територію України і юридично відмовляються не менше 500 осіб. Станом на сьогодні не пропущено більше 3,5 тис. чоловік.

Зважаючи на загострення ситуації так званому Придністровському сегменті, з 7 березня розпочато операцію «Рубіж». Проведено додатковий розрахунок сил і засобів і з 9 березня вдвічі збільшено угрупування за рахунок сил Держприкордонслужби.