Відповідну заяву він зробив під час брифінгу у ВРУ 17 лютого 2016 року, коментуючи провалене парламентом напередодні голосування за відставку уряду, інформує прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

«Свободівець» зазначив, що результатом негативного голосування за відставку уряду стали домовленості олігархічних кланів: «Реально вчора відбувся фарс, цинічна гра, попередній «договорняк» між групами олігархів, які чітко показали, що готові битися до кінця, щоби втримати уряд мародерів на чолі з Яценюком. Доки країна зубожіє і народ ледь-ледь виживає і зводить кінці з кінцями, коли українці стали найбіднішими, олігархи об’єдналися й занесли великі гроші в парламент для того, щоби перетягнути, перекупити депутатів, аби не назбиралося відповідної кількості голосів за відставку Кабміну».

Водночас націоналіст наголосив, що ситуація, яка склалася, свідчить про політичну кризу, єдиним виходом із якої є повне перезавантаження влади: «Верховна Рада продемонструвала свою неспроможність, утратила довіру серед людей, адже понад 75% українців вимагали негайної відставки уряду Яценюка. Парламент цього не зробив, а отже, можемо сказати, що він не має ні морального, ні юридичного права на подальше існування. Тому ми закликаємо всі фракції, які залишаються у складі коаліції, написати заяви про вихід із більшості. Тоді це дасть підстави Президентові розпустити цей парламент і дозволить повністю перезавантажити владу. Це єдиний спосіб вивести країну з цієї глибокої політичної і соціально-економічної кризи. Слід обрати новий парламент, сформувати нову коаліцію, затвердити новий уряд і почати врешті-решт здійснювати в країні відповідні реформи. Адже ця влада, цей Кабмін мародерів не будуть проводити жодних необхідних Україні реформ, бо це уряд зовнішнього управління – вони виконують лише вказівки МВФ та інших кредиторів і вивозять останній капітал з Української Держави. Їхня єдина теза, яку зранку до ночі ми чуємо від них, – треба продати все, особливо Укрзалізницю, Одеський припортовий завод і всі стратегічні підприємства».