Як інформує прес-служба Всеукраїнського об'єднання «Свобода», організатори продемонстрували кращі зразки мисливської, спортивної, історичної та стрілецької зброї, а також сучасної військової техніки: бронетранспортери, вантажні автомобілі, швидкі допомоги, пожежні машини та військове спорядження.

Лідер українських націоналістів зазначив, що нині необхідно особливу увагу звернути на належне забезпечення армії та дати можливість розвиватися підприємствам, які виготовляють українську військову техніку.

«ВО «Свобода» не один рік наголошувала на необхідності готуватися до можливої російської агресії, але нам заперечували, мовляв, війни з Росією не буде. Сучасні реалії – цілком протилежні. Українські Збройні сили та економіка держави не готові до жорсткого протистояння московському агресору. Саме тому нині потрібно припинити будь-яку військову співпрацю з Росією, а співпрацювати з країнами НАТО та Евросоюзу і, звісно, розвивати військово-промисловий комплекс. Те, що представлено на виставці, – це реальний приклад того, що українські інженери, конструктори і робітники можуть виготовляти найсучаснішу та найефективнішу в світі важку військову техніку, яка дуже потрібна нині на фронті. Якби такі машини були в наших вояків, смертей було б набагато менше, а встановлення миру, яке нам так потрібно, можна було б пришвидшити», – наголосив Олег Тягнибок.