Про це повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Кабінету міністрів, інформує прес-служба КМУ.

За словами Глави Уряду, представникові України про ОБСЄ «дана чітка вказівка проголосувати за мандат щодо міжнародних спостерігачів від ОБСЄ і щоб такий мандат розповсюджувався на східну й південну Україну, в тому числі Крим».

«Сподіваюсь, зараз на позачерговому засіданні ОБСЄ це рішення буде прийнято», – додав Арсеній Яценюк.

Він також підкреслив, що зараз на території Автономної Республіки Крим «під режисурою Російської Федерації проходить циркове видовище – так званий референдум» «До режисури також задіяна 21 тисяча військовослужбовців, які під автоматними дулами переконують про доцільність проведення так званого референдуму».

Глава Уряду нагадав, що на Раді Безпеки ООН в Нью-Йорку «була чітко сформульована позиція: фактично всі члени Ради Безпеки ООН підтримали територіальну цілісність і суверенітет України: «Єдина країна, яка проголосували проти цієї резолюції – це Російська Федерація. Всі інші країни підтримали територіальну цілісність».

«Мова йде про те, що Росія сьогодні залишилась в повній ізоляції. Весь світ демонстративно засуджує Росію за військову агресію без будь-яких причин проти української держави», - наголосив Арсеній Яценюк.