Про це повідомляється на сайті місії України при НАТО.

«Під час засідання у середу в штаб-квартирі НАТО українська делегація на чолі із заступником міністра оборони Петром Мехедом узгодила з НАТО перелік заходів на коротко-, середньо- та довгострокову перспективу з метою посилення обороноздатності нашої держави, вказано в повідомленні», – йдеться в повідомленні.

Згідно з домовленостями, НАТО сприятиме здійсненню реформи оборонного сектору та Збройних Сил України.

В ході обговорення держави-члени Альянсу висловили підтримку територіальній цілісності України, засудили дії Російської Федерації в Автономній Республіці Крим, підтвердили готовність до продовження інтенсивних політичних та воєнно-політичних консультацій з Україною.

«В рамках двосторонніх зустрічей з низкою представників держав-членів Альянсу Мехед, зокрема, обговорив шляхи доповнення заходів НАТО з посилення обороноздатності України відповідною взаємодією по двосторонній лінії», – пишуть на сайті.

Засідання проведено за рішенням Північноатлантичної ради НАТО в контексті реалізації відповідних домовленостей прем'єр-міністра України Яценюка та генерального секретаря Альянсу Расмуссена.