Угоду було підписано головою МВС України Анатолієм Могильовим та директором федеральної служби РФ по контролю за обігом наркотиків Віктором Івановим.

«Дана угода - це правове оформлення наших стосунків. В ній передбачено механізми по обміну інформацією для проведення спільних операцій, зокрема, таких як контрольована поставка, контрольована закупівля. Передбачений регламент початку проведення оперативно-розшукових дій... за запитом однієї сторони на території іншої... Створено правові механізми для більш тісної співпраці», - зазначив голова російського відомства по боротьбі з незаконним обігом наркотиків.

Нагадаємо, рішенням Головного Управління МВС України в Харківській області скасовано громадянство України громадянину Грузії Ч.-«злодію в законі», відомому в кримінальному світі на прізвисько «Принц». Міліцією встановлено факт неправомірного набуття ним громадянства України в наслідок подання завідомо неправдивих відомостей. Останнього днями в Києві затримали працівники МВС спільно зі столичним УБОЗ. У нього при огляді оперативники виявили поліетиленовий пакет з сухою порошкоподібною речовиною, що за попереднім висновком є важким наркотиком, та паспорт громадянина України.