Українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу порушила питання про повернення російської сторони в Спільний центр з контролю і координації сторін.

Про це повідомила прессекретар представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила що останні два тижні позначилися збільшенням кількості порушень режиму тиші з боку НЗФ ОРДЛО, в тому числі із застосуванням зброї, забороненої Мінськими домовленостями. Тому в рамках засідання ТКГ українська сторона поставила питання щодо повернення російської сторони до Спільного центру з контролю та координації сторін. Оліфер запевнила, що цей двосторонній українсько-російський механізм контролю за дотриманням режиму припинення вогню доцільно відновити.

Вона також зазначила, що в гуманітарній підгрупі триває робота зі звільнення утримуваних осіб.

Прессекретар нагадала, що наразі йдуть роботи з ремонту мосту в Станиці Луганській.

Вона зазначила, що в соціально-економічній підгрупі було досягнуто домовленості щодо подальшого відновлення сталого мобільного зв'язку на всій території Донбасу, якого потребують мирні мешканці по обидва боки лінії зіткнення. За її словами, окремо йшлося про повернення державної та приватної української власності на території ОРДЛО.

Нагадаємо, що у Станиці Луганській повністю завершився демонтаж фортифікаційних споруд у районі збудованого моста через річку Сіверський Донець.