Представники української влади ведуть переговори з західними партнерами України щодо можливого проведення амністії капіталу в майбутньому, тобто можливість легалізувати статки та активи, сплативши символічний внесок до бюджету.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони України та колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк в ефірі «Радіо НВ».

Як повідомив Данилюк, з цього приводу вже ведуться перемовини.

Ключовими умовами проведення амністії капіталу в Україні є проведення реформи податкової служби, визначення ставки, за якою відбувається амністія (розмір внеску, який необхідно буде сплатити державі  для легалізації своїх активів).

За словами Данилюка, амністії капіталу не будуть підлягати кошти та активи, які особа заробила кримінальним шляхом або через корупційну діяльність.

Напередодні парламентських виборів закон про амністію капіталу у політичній команді президента Зеленського називали одним з перших законопроєктів у податковій сфері, який там збираються внести до Парламенту. Окрім того, пріоритетним законопроєктом там назвали запровадження податку на виведений капітал для бізнесу.

Як писав “Вголос”, у РНБО провели зустріч із членами Американської торгової палати.