Про це повідомляє компанія «Централ Партнершип», пише «Укрінформ».

Зокрема, йдеться про три картини, українські прем’єри яких мали відбутися у травні: про драму «Вісімка» Олексія Учителя, бойовик «22 хвилини» Василя Серикова і комедію «Кухня в Парижі» Дмитра Дяченка. За прокат цих стрічок в Україні відповідає «Інтер-Фільм». Генеральний директор цієї компанії Артем Головашкін надіслав партнерам офіційного листа, в якому пояснює, що від випуску фільмів на екрани відмовилися «у зв’язку з політичною ситуацією в країні, а також з морально-етичних причин».

Повідомляється, що заснованою на повісті Захара Прилепіна «Вісімка» відмовили у прокаті, оскільки персонажами фільму є, у тому числі, бійці ОМОНу. При цьому відомо, що режисер фільму Олексій Учитель підписав лист діячів культури на підтримку позиції президента РФ Володимира Путіна щодо України і Криму. Своє ставлення до листів протесту проти приєднання Криму до Росії в середині березня висловив і Прилепін.

У «22 хвилинах» діють російські моряки і військові, в «Кухні в Парижі» один з персонажів – президент Росії. За наявними даними, ці факти теж вплинули на рішення про прокат стрічок в Україні, які, на думку представників «Централ Партнершип», мали тут шанси на глядацький успіх.