Понад 300 курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України відбули для посилення охорони західних рубежів країни в межах спецоперації “Кордон-2019”.

Про це повідомляє пресслужба відомства у вівторок, 30 липня.

Повідомляється, що більше 300 курсантів 3 курсу від сьогодні і до 29 серпня будуть посилювати кордони України з країнами ЄС в межах Чернівецької, Львівської та Закарпатської областей.

Зазначається, що за результатами проведення спільної спеціальної прикордонної операції “Кордон-2019” протягом травня-червня цього року прикордонники затримали 191 нелегального мігранта, 243 особи за порушення кордону, 534 порушників прикордонного режиму і відмовили у пропуску через державний кордон 576 іноземцям.

В Держприкордонслужбі додали, що також виявлено і вилучено 68 одиниць зброї, 107 боєприпасів.

Також було вилучено більше 320 кг наркотичних речовин та 2,3 т психотропних речовин і засобів, 350 тис. пачок сигарет і майже 4,5 тис. літрів алкогольних виробів.

Очікується, що протягом декількох днів курсанти ознайомляться з ділянками відповідальності підрозділів і специфікою охорони держкордону на різних його ділянках, після чого безпосередньо перейдуть до охорони рубежів України в складі прикордонних нарядів.

Як писав “Вголос”, український кордон з Росією та Молдовою підсилили сучасними комплексами радіоактивного та ядерного контролю.