Про це пише «Українська правда».

За його словами, події в Україні – це не війна між українцями. «Ця конфронтація була штучно створена з метою ослаблення і руйнування самої України», –  сказав Сергєєв.

За його словами, працівники російських спецслужб і ГРУ РФ, групами  по 20 людей проникають на територію України, аби організовувати збройний опір владі.

«Тактика, яку використовує Росія при захоплення будівель в Донецькій, Луганській, Харківській областях – це ті ж методи, які використовувалися Криму», – додав він.

«Україна перебуває під загрозою масштабної російської терористичної операції... Ми вважаємо, що Рада Безпеки зобов'язана знайти мирне вирішення цієї кризи. Ми закликаємо російських партнерів покласти кінець діям, спрямованим на підрив територіальної цілісності і суверенітету України. Ми просимо залишити нас у спокої... Це останній крик про допомогу», – закликав він.

Додамо, Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) вирішила розпочати крупномасштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних Сил України.