Нещодавно у мережу «злили» розмову керівника НАБУ Артема Ситника з двома співрозмовниками.

Відповідний сюжет оприлюднило BlazeTV, про це у Twitter повідомив Райан Дженсен.

Під час бесіди Ситник заявив, що на виборах у Сполучених Штатах Америки, які відбулися у 2016 році, підтримував Хілларі Клінтон.

Глава Національного антикорупційного бюро говорив, як в Україні навмисно розсекретили інформацію про Манафорта та закрили про Клінтон.

Так, ведучий у сюжеті розповів, що в квітні 2019 року Юрій Луценко, який був генпрокурором України, заявив, що знає про аудіозапис із Ситником, на якому він зізнався у сприянні Клінтон.

Далі наводиться запис розмови глави НАБУ з якимись Колею і Іваном.

Коля: Допомагали їм ці росіяни, ваші люди?

Ситник: Я думаю, що так. Я ж йому теж допомагав. Чи не йому, Хілларі. Їй допомагав.

Коля: Точно, коли її позиції похитнулися, так.

Ситник: Ні, це так пишуть.

Іван: Мені здається, Хілларі…

Коля: Ну, я про те, що…

Ситник: Трамп же ж ні… У нього чисто внутрішні питання, які домінують над зовнішніми. А Хілларі з тих політиків, які виступають за гегемонію Америки в світі. І для нас так краще. А для американців краще те, що Трамп робить.

Коля: Ну, у нас багато американських експертів тут зараз…

Ситник: Дивіться, чому Хілларі програла? Ми ж оприлюднили дані про Манафорта, якого посадили. Манафорт був керівником штабу Трампа.

Коля: І що?

Ситник: Його посадили у тому числі за те, що опублікували “чорну бухгалтерію”, на 80 років. Трамп, не Трамп, по барабану, їх система працює чітко.

І коли були вибори, за тиждень до виборів ФБР відновило розслідування щодо Хілларі. У неї рейтинг впав на 7%, і Трамп з натяжкою переміг. Я тільки не можу зрозуміти, чого Трамп бореться з ФБР? Якби не ФБР, він не був би президентом. Вони Хілларі понизили рейтинг на 7%.

Як писав «Вголос», Ситник відреагував на прослуховування в кабінеті Труби.