Про це свідчать дані Державної фіскальної служби, повідомляє канал «112 Україна».

За даними ГФС, з РФ надійшло вугілля на 248 млн дол (частка в імпорті 69,1%), США – на 65 млн дол (частка в імпорті 18,3%), Казахстану – на 20,5 млн дол (частка 5,7%), з інших країн – на 24, 5 млн дол.

Таким чином, у грошовому вираженні імпорт вугілля і антрациту за вказаний період зріс у 2,1 рази у порівнянні з січнем-лютим 2016 року.

При цьому Україна у січні-лютому експортувала 107 тис. тонн кам'яного вугілля і антрациту на 15 млн, у тому числі в РФ – на 6 млн, Словаччину – на 3 млн., Туреччину – на 2,5 млн, інші країни – на 2 млн.

Нагадаємо, в Україні через торгову блокаду Донбасу з 17 лютого введений надзвичайний режим в енергетиці, який буде діяти місяць.

Блокада залізничних шляхів розпочалася 26 січня, її ініціаторами стали люди, які називають себе ветеранами АТО. За фактом блокування дороги в Луганській області прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Відзначимо, 1 березня Кабінет міністрів України у ході засідання затвердив порядок ввезення товарів у зону АТО і вивезення з неї.

«Вголос»