Про це повідомили у Представництві України при ЄС, пише «Укрінформ».

«Трагедія під Волновахою на Донеччині – черговий наочний приклад, коли мішенню терористів стало мирне населення, переважно жінки. Всупереч численним закликам та заявам з боку ЄС, підтримувані Росією терористи не припиняють обстрілів української території. Політика умиротворення агресора призводить до ще більших людських жертв», – заявив посол України при ЄС.

Він наголосив, що «події під Волновахою не можуть розглядатися інакше, ніж акт тероризму.

«Я закликаю ЄС разом з експертами Місії ОБСЄ долучитися до розслідування цього жахливого інциденту та вжити невідкладних кроків для запобігання подібних терористичних атак. Трагедія під Волновахою, рівно як і систематичне невиконання Мінських домовленостей російською стороною, має стати предметом розгляду на засіданні Ради Міністрів ЄС у закордонних справах 19 січня, а також на Саміті ЄС 12-13 лютого, де одним з ключових питань буде вироблення стратегії посилення боротьби з тероризмом», – наголосив Єлісєєв.

Як писав «Вголос», сьогодні близько 15:00 з боку Докучаєвська бойовики завдали артилерійський удар по блокпосту українських правоохоронців біля Волновахи. Один зі снарядів влучив у рейсовий автобус із цивільними громадянами. Спочатку повідомлялось, що 10 пасажирів загинули, ще 13 отримали поранення. Згодом померло ще двоє людей.

Під час обстрілу блокпоста сил АТО біля Волновахи терористи «ДНР» випустили з «Граду» понад 40 снарядів, один з яких потрапив у рейсовий автобус.

У Генштабі Міноборони заявили, що терористи завдали удару по цивільних громадянах біля міста Волноваха, щоб спровокувати відповідь по Докучаєвську, де вже були російські журналісти.