Про це повідомляє Інтерфакс

Поруч з кожним треком на сайті «UA: Класична музика» доступна інформація з деталями про оркестр або музиканта-виконавця.

«До переліку увійшли твори Леонтовича, Скорика, Лисенка, Мусоргського, Рахманінова, Римського-Корсакова, Бетховена, Чайковського, Шостаковича, Хачатуряна, Дебюссі, Баха, Шопена, Моцарта, Штрауса, Вівальді, Бізе, Гріга, Оффенбаха, Верді, Вагнера, Брамса і багатьох інших композиторів», - наголошується в повідомленні НГТУ.

У компанії наголошують, що всі композиції записано в різні роки різними виконавцями, усіх їх оцифровано в єдину базу. Серед виконавців: «Симфонічний оркестр Українського радіо», «Академічний хор ім. П.Майбороди», скрипалька Мирослава Которович, «Державний духовий оркестр України», піаніст Юрій Кот та інші.

«Раніше ці записи зберігалися на полицях архівів. Іноді їх діставали, щоб транслювати на радіо. А тепер їх може слухати кожен у зручний час і в будь-якому місці. Вічна класика і золотий фонд українського радіо не зазвучать по-новому від того, що вони стали цифровими», - йдеться на сайті «UA: Класична музика».

Найближчим часом НСТУ планує також запустити безкоштовні додатки для смартфонів на операційних системах Android і iOS для надання доступу до класичної музики в будь-який час і в будь-якому місці.