Про це повідомляє «Укртрангаз».

Зазначається, що компанія вчасно й у повному обсязі виконувала заявки на транспортування газу, незважаючи на систематичне недотримання російським «Газпромом» контрактних тисків у магістральних газопроводах на вхідних точках в українську ГТС.

Зазначається, що середньодобовий транзит у березні становив 260 млн куб. м, що майже на 22%, більше, ніж у лютому 2018 року.

«За результатами першого кварталу 2018 року транзит газу з РФ по території України зменшився до 20,1 млрд куб. м, що на 3,1 млрд куб. м, або на 13,3%, менше, ніж за перші три місяці минулого року», - повідомили в «Укртрансгазі».

Як писав «Вголос», комерційний директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко зазначив, що компанія отримала від російського «Газпрому» офіційне повідомлення про намір звернутися до Стокгольмського арбітражного суду щодо розірвання або перегляду умов контрактів на постачання і транзит газу, які були укладені від 2009 року.

Раніше повідомлялось, що НАК «Нафтогаз України» закриє своє представництво в Російській Федерації, яке розташоване в Москві на вулиці Академіка Пилюгіна, 24.

АК «Нафтогаз України» переміг у Стокгольмському суді «Газпромом» у суперечці щодо транзитного контракту.