Українські фани, які нещодавно втішилися повідомленням, що відбірковий матч до чемпіонату світу 2014 року зі збірною Англії наша національна команда проведе 10 вересня на «Арені Львів» (таку інформацію «Високий Замок» отримав тиждень тому від авторитетних членів Федерації футболу), мають тепер «гіршу» новину. 

Інші чиновники ФФУ порадили галичанам передчасно не радіти…

«Немає офіційного рішення про проведення поєдинку з англійцями у Львові», - заявив керівник компанії «Україна Футбол Інтернешнл» Володимир Лашкул. За його словами, матч з футболістами із Туманного Альбіону, швидше за все, пройде-таки у Києві на НСК «Олімпійський». Львову поки що доручають прийняти 6 вересня команду із Сан-Марино. А Харкову – збірну Польщі (11 жовтня). Цю інформацію підтвердив заступник президента ФФУ Сергій Стороженко.

Утім, все це - попередні, ще не остаточні розклади. Високопосадова особа у ФФУ на умовах анонімності описала кореспондентові «Високого Замку» поточний стан справ:

Справді, була усна домовленість, що матчі із командами Сан-Марино і Анг-лії наші футболісти проведуть у «фартовому» Львові. Але згодом вирішили почекати з визначенням місця провідного матчу у нашій групі. Рішення приймуть після 7 червня, коли підопічні Михайла Фоменка зіграють принциповий матч у Чорногорії. Якщо нашим хлопцям вдасться перемогти там – несамовита підтримка трибун «Арени Львів» у матчі з англійцями буде вельми доречною. За невдалого ж результату везти збірну до Львова не буде сенсу…

Джерело: Високий Замок