Про це повідомила перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

«Сьогодні ще раз офіційно направила представникам РФ в мінських групах листа з прізвищами, з проханням надати Україні офіційну відповідь про можливість передачі 23 росіян в обмін на українців-політв'язнів Кремля», - написала вона в Facebook. 

Також вона звернулася до Міністерства закордонних справ України з проханням офіційно продублювати її листа МЗС РФ.

«Цікаво, як вони ще й ці листи будуть футболити і коли відповідять? Ми своїх не кидаємо. Росія своїх футболить. В цьому і різниця, в цьому і проблема», - зазначила Геращенко.

За її словами, в Мінську представник РФ в ТКГ Борис Гризлов і росіяни в гуманітарній групі заявили, що доля цих 23 чоловік - це не тема мінських переговорів, прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков сказав, що це «предмет роботи спеціальної групи», а заступник міністра закордонних справ говорив, що Україна ніяких пропозицій не направляла.

Нагадаємо, вперше Україна запропонувала 23 росіян для обміну ще на початку квітня і кілька разів повторювала цю пропозицію.