Про це повідомляє Інтерфакс

«Почати діалог з державами-членами Альянсу про введення для України Плану дій щодо членства», - йдеться в розділі «Пріоритетні завдання на поточний рік» Річної національної програми.

Крім того, програма передбачає продовжувати в поточному році консультації з державами Чорноморського регіону, які є членами НАТО, про політичну і безпекову ситуації в цьому регіоні, зокрема на території окупованого РФ Кримського півострова.

Також в поточному році продовжиться взаємодія з НАТО в процесі реформування сектора безпеки і оборони України відповідно до стандартів і рекомендацій НАТО, підвищення обороноздатності держави в умовах збройної агресії РФ проти України.

«Продовжити участь в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, які проводяться під егідою НАТО, зокрема: в операції багатонаціональних сил НАТО в Косово (КФОР) в тренувально-дорадчій місії НАТО «Рішуча підтримка» в Ісламській Республіці Афганістан; в операції НАТО «морський охоронець», - йдеться в програмі.

Програма передбачає продовження взаємодії з представництвом НАТО в Україні і контактним посольством НАТО в Україні - посольством Литви в Україні.

Як писав «Вголос», Петро Порошенко розповів, що мета України у наступні 10 років – це стати членом НАТО.