Про це Вголосу повідомила координатор проекту «Патруль Миру» в Україні та член правління ВБФ «Серце до серця» Елеонора Леонтьєва. 

Саме вона разом із Оленою Бассараб, лікарем-психіатром, регіональним представником Фонду «Серце до серця» у Вінниці, та Сергієм Логвіновим, студентом III курсу Дніпропетровського медичного інституту, регіональним представником Фонду на Дніпропетровщині, переймали польський досвід милосердя.

Мета курсу – навчитися діяти в надзвичайних ситуаціях, надавати першу медичну допомогу, вміти працювати в команді однодумців, а також виживати в нестандартних ситуаціях. 

Кожен учасник проекту «Патруль Миру», хто успішно пройшов навчальний теоретичний і практичний іспит отримав сертифікати відповідності від American Heart Association та Університету Великого Оркестру Святкової Допомоги. 

Польський проект «Патруль Миру» зацікавив українських волонтерів і вони планують реалізовувати його в Україні.

Волонтерський рух «Патруль Миру» бере свій початок від 1995 року. У його  формуванні відіграли інструктори польського Червоного Хреста та добровільці-рятувальники.

«Патруль Миру» проявляє свою активність під час заходів Великого Оркестру Святкової Допомоги – польський зразок українського ВБФ «Серце до серця». Відтак, вирішуються питання супроводу гостей, безпеки, довідки та першої медичної допомоги.

В Україні ВБФ «Серце до серця» започатковано на кшталт польської благодійної організації «Великий Оркестр Святкової Допомоги», яка в Польщі проводить акції по збору коштів на лікування дітей та закупівлю медичного обладнання в клініки. У нашій державі Фонд від 2006 року щороку збираються благодійні кошти, які перераховуються в різні куточки України, з метою вирішення питання фінансування діагностики і лікування дитячих хвороб.