Для проходження митного контролю він обрав  смугу  руху «зелений коридор». Під час візуального огляду автомобіля у митників виникла підозра щодо наявності у ньому товарів, які є обмежені для переміщення через митний кордон.

Автомобіль вивели зі смуги спрощеного митного контролю в бокс поглибленого огляду транспортних засобів, де в конструктивних порожнинах моторного відділення автомобіля було  виявили 1 тис. пачок цигарок «Classic».

Також виявлено 34 літри речовини«Системний фунгіцид для захисту плодових культур» у 34 пластмасових банках ємністю 1 л, частина з яких містилась за декоративною обшивкою бокових порожнин багажного відділення автомобіля, а решта – в конструктивних порожнинах моторного відділення автомобіля.

«Зазначені дії мають ознаки порушень митних правил, передбачені ст. 471, ч.1 ст. 483 Митного кодексу України», – йдеться в інформації.

А сьогодні зранку у цьому ж пункті пропуску українець намагався перетнути кордон на виїзд з України автомобілем «Форд». Митники виявили невідповідність номера кузова автомобіля з номером кузова, який вказаний у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу. 

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил, предмети правопорушення вилучено до рішення суду.