Український борець Андрій Яценко завоював медаль найвищого ґатунку на чемпіонаті Європи з боротьби U-23, який проходить в сербському Новому Саді. У фіналі змагань він здолав росіянина Амірзана Гуважокова, повідомляє «Оглядач».

Поєдинок за головні нагороди у вільній боротьбі у вазі до 57 кг завершився з рахунком 11:8 на користь українського борця.

У кваліфікації змагань Яценко здолав азербайджанця Іслама Базарганова (12:2), в чвертьфіналі змагань українець без шансів розправився з румуном Разваном Маріаном Ковачем (10:0), а у півфіналі наш борець у непростому поєдинку переміг представника Туреччини Сабана Кізілтаса (18:15).

Як повідомляв "Вголос", раніше Андрій Яценко став призером чемпіонату світу з вільної боротьби.