Щоправда, по ходу змагань у «Глобуса» не все склалося добре. У матчі п’ятого туру проти азербайджанської команди «Одлар Юрду» фаворити були вельми близькими до поразки, інформує «Укрінформу».

На першій шахівниці Володимир Крамник чорними мав безнадійну позицію проти Аркадія Найдича, а на другій - Олександр Грищук (білі) мав програти Рауфу Мамедову. Та якимось дивом обидва врятувалися, і матч закінчився унічию - 3:3. Загалом на рахунку переможців 12 очок з 14-ти.

На очко відстали торішні володарі Кубка – команда «Алкалоїд», а також «Одлар Юрду» та «Нові Бор». 

«Срібло» дісталося «алконавтам», за яких грали українці Павло Ельянов та Юрій Криворучко. На жаль, виступ Павла назвати успішним не можна. Він набрав 3 очки з 6-ти із суперниками, які (за винятком Шахріяра Мамед'ярова) значно поступалися Ельянову у класі. А от Криворчко набрав 6 очок 7-ми - найкращий результат не лише на шостій шахівниці, але й на Кубку взагалі.

Третє місце у «Одлар Юрду», яка випередила сильну російську команду «Мідний вершник». Відзначимо, що клуб «Беєр Шева» очолював українець Захар Єфименко, який набрав 4,5 очка з 7-ми.

У жінок доля Кубка вирішилася на останніх секундах змагання. На «золото» претендували беззаперечний фаворит - команда «Нона» з Грузії та жіноча «Олар Юрду», яку перед змаганнями ніхто навіть не брав до уваги. Обидва клуби набрали у підсумку по 12 очок з 14-ти, але додаткові показники були на боці грузинок.

 

Третє та четверте місця поділили «Боса Нова» та «Югра» – по 10 очок. В обох командах були українські шахістки. Наталія Жукова, яка грала за перший клуб, набрала 5 очок з 7-ми, а Анна Ушеніна – лише 2 очки з 6-ти. Може, тому справедливо, що командну «бронзу» дістала саме Жукова.

«Вголос»