Про це повідомляє New York Post.

Нагадаємо, чоловік був заарештований в грудні 2011 року в міжнародному аеропорту Нью-Йорка, коли в його багажі було виявленотри високопотужних снайперських приціли, дваприціли з системою нічного бачення і одна тепловізійна камера. Співробітники американських спецслужб стежили за підозрюваним з самого моменту придбання ним обладнання та провелиарешт перед тим, як він мав намір вилетіти в Україну.

«Підсудний намагався обійти закони, які стоять на захисті нашої національної безпеки, запобігаючи потрапляння спеціальних технологій не в ті руки», – сказала прокурор Лоретта Лінч.

Як зазначає видання, вивіз із США подібного обладнання вимагає оформлення в митних органах спеціальної експортної ліцензії.

Ця вимога, на думку американської влади, допомагає уникнути попадання високотехнологічних компонентів зброї в руки терористичних та інших злочинних угруповань. Про дату винесення вироку Пономоренку поки не повідомляється.

Як повідомлялося, в листопаді 2012 року, українець, який прилетів до Дніпропетровська, хотів незаконно ввезти в країну відразу 84 iPhone.

Джерело: Кореспондент