Фестиваль проходитиме 4-6 вересня у селі Урич Сколівського району Львівської області на території Державного історико-культурного заповідника «Тустань».

«Фестиваль проводиться для того, щоб відтворити і оживити фортецю «Тустань», - говорить директор заповідника Василь Рожко.
Вже традиційно у програмі фестивалю поєдинки, побут і забави воїнів-русичів, бугурти, майстерні бою, майстер-класи ремесел, дитячі майданчики. І, звичайно ж, не обійдеться без традиційного нічного штурму фортеці, у якому цього річ братиме участь справжня стінобитна машина. Колись такі пристрої з легкістю нищили потужні фортечні мури.

Також усі охочі матимуть змогу навчитись середньовічного танцю, подивитись вогняне шоу. Не обійдеться на фестивалі й без театру тіней.

Однією з родзинок фестивалю стане постановка легенди про народження лицаря «Лицар із Дерева Життя». А от дракони цього річ «відійшли у теплі краї», у відпустку, запевнив Василь Рожко.

Щодо побуту, то наметове містечко щодня буде забезпечене цистерною з чистою водою. Туалети також обіцяють в достатній кількості.

Вночі гостям також нудьгувати не доведеться. Першої ночі показ історичних та героїчних фільмів, а другої – ватра.

Детальніша інформація про фестиваль тут