Про це політик написав у своєму Facebook.

«Трапилася цікава аналітика від ізраїльського економіста Соломона Манна. Виявляється, за останні роки Ізраїль став однією з небагатьох країн у світі, яка щороку скорочує свій держборг на 2-3% від ВВП. Тепер банки і фонди вмовляють Ізраїль позичити гроші під жалюгідні відсотки. Нещодавно Ізраїль позичив 250 мільйонів доларів під 0,05% річних у Китайського Народного Банку. При цьому Ізраїль взагалі не бере короткострокових кредитів і не випускає коротко- і середньо- термінові облігації - з тієї ж причини: аби не брати дорогих грошей в борг.

Уряд Гройсмана в той час бере гроші в короткострокових кредитах під грабіжницькі 11-16% річних по єврооблігаціях, а у внутрішніх короткострокових кредитах відсоткова ставка іноді доходить до 22-27% річних!

Разом з тим, Ізраїль законом прописує, що «нація – понад усе», бо розуміє: національна ідеологія – єдина гарантія їхнього виживання, а заодно – і гарантія добробуту інших національностей у країні. Тому й національна держава Ізраїль, де титульна нація при владі, рухається вперед, а Україна, де біля керма олігархи й усі, окрім українців-патріотів, - котиться на дно», - зазначив націоналіст.

«Здається мені, що навряд чи наші урядовці, якимось дивом опинившись на міністерських посадах в Ізраїлі, посміли б витворяти з державою те, що вони зараз роблять з Україною», - додав Олег Тягнибок.