«Дорогі випускники! Попереду у вас – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Україні сьогодні, як ніколи, потрібні розумні голови, дбайливі господарі, люди нової генерації та високодуховні громадяни, які сповнені бажанням зробити багатими і щасливими себе, своїх близьких, а отже, і свою державу.

По-особливому урочистий цей день не лише для цьогорічних випускників, але й для батьків, дідусів і бабусь. Вони пройшли роки шкільного життя разом зі своїми дітьми, раділи їх успіхам, переймалися невдачами.

Низький уклін педагогам – творцям високоосвіченого та духовного суспільства за формування у нинішнього покоління громадян нових ціннісних орієнтирів, заснованих на засадах української національної культури і духовних цінностях. У непростий час вони гідно виконують покладену на них місію.

Щиро вітаю усіх зі Святом останнього дзвоника. Нехай здійсняться Ваші найзаповітніші мрії! Успіхів Вам, дорогі випускники! Радісних турбот, міцного здоров’я, щастя й добра. І нехай благословить милостивий Господь Бог! – побажав голова Західноукраїнської спілки промисловців і підприємців Володимир Кожан.