Про це йдеться на офіційному сайті заходу.

Переможницею конкурсу “Топ -модель” стала філіппінка Меган Янг (Megan Young), друге і третє місця – відповідно у американки Олівії Джордан (Olivia Jordan) і француженки Марін Лорфелін (Marine Lorphelin). Міс Україна Ганна Заячківска і Міс Бразилія Санклер Франц (Sancler Frantz) зайняли четверте і п’яте місця. Раніше Ганна вже завоювала третє місце на “ Конкурсі талантів”.

У конкурсі “Спорт” перемогу здобула нідерландка Жаклін Стеенбеек (Jacqueline Steenbeek), за нею йдуть Міс Іспанія Олена Хіменес (Elena Ibarbia Jimenez) і Міс Північна Ірландія Міган Грін (Meagan Green). У Конкурсі “Пляжна мода” лідирує Міс Бразилія, за нею йдуть Міс Франція і Міс Гана Наа Шутер (Naa Okailey Shooter), тоді як у філіппінської красуні – п’яте місце.

Лідером конкурсу “Мультимедіа “ стала індіанка Навніт Діллон (Navneet Dhillon), за нею тримаються таїландка Каньяпак Фокесомбун (Kanyaphak Phokesomboon), непалка Ішан Шреста (Ishani Shrestha) і знову філіппінка.

У конкурсі “ Краса з метою” перемогла непальська красуня, наступні місця посіли Міс Австралія Ерін Холланд (Erin Holland) і Міс Танзанія Бріжит Льімо (Brigitte Lyimo). З числа фавориток до десятки переможниць у ньому увійшли Міс Бразилія (5-е місце), Міс Франція (6- е місце) і Міс Індія (9-е місце).