Українка Ярослава Магучих стала переможницею номінації «Зірка, яка сходить» в Європі за підсумками 2019 року.

Про це повідомляє Главком.

«Я дуже щаслива стати переможницею у номінації «Зірка, яка сходить». Хочу подякувати всім, хто підтримував мене упродовж сезону, а особливо тренеру Тетяні Степановій і моїй сім’ї. Також дякую Європейській легкій атлетиці за нагороду. Це чудова мотивація для того, щоб працювати ще наполегливіше і досягти мети»,- сказала Ярослава Магучих.

Відомо, що у 2019 році Магучих виграла чемпіонат Європи U20. 30 вересня вона стала наймолодшою в історії медалісткою дорослих чемпіонатів світу, вигравши у Досі срібло зі стрибків у висоту і двічі побивши юніорський світовий рекорд (2,02 м і 2,04 м).

До трійки фіналістів у номінації «Зірка, яка сходить» потрапив також українець Михайло Кохан. У 2019-му він виграв чемпіонат Європи U20з юніорським рекордом континенту з метання молота (84,73 м), а у жовтні посів п’яте місце уже на дорослому чемпіонаті світу. Переможцем став чемпіон світу з десятиборства німець Ніклас Кауль.

Нагадаємо, перша ракетка України Еліна Світоліна дізналася про суперниць у групі підсумкового турніру сезону у китайському Шеньчжені.