Як повідомляє прес-служба СБУ, затримано групу зловмисників, які організували та забезпечували функціонування каналу нелегальної міграції.

«Організатор – громадянка України в’єтнамського походження, підшукувала потенційних нелегалів серед громадян азіатських країн, які хотіли потрапити як в Україну, так і на територію Росії. Крім того, зловмисниця обіцяла їм працевлаштування, зокрема у підпільних цехах з виробництва одягу, взуття. Переправлення через кордон коштувало нелегалу тисячу доларів США», – йдеться у повідомленні.

Спільники переводили нелегалів через кордон в обхід пунктів пропуску на межі Харківської і Сумської областей.

«Співробітники СБУ затримали організатора каналу та одного з членів злочинної групи під час спроби незаконно переправити з Росії 6 нелегальних мігрантів з В’єтнаму», – повідомляють в СБУ

Слідчі Управління СБУ в Харківській області повідомили затриманим про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.

«Крім цього, Служба безпеки України здійснює перевірку законності отримання українського громадянства організатором каналу нелегальної міграції. На нелегалів органами Державної міграційної служби України складено адміністративні протоколи та вирішується питання щодо їх примусового повернення», – зазначається у повідомленні.