Про це повідомляє Укрінформ

Учасники акції у Сіднеї провели мітинг на одній із центральних вулиць найбільшого австралійського мегаполіса - Пітт стріт, в інших містах Австралії українська громада підтримала акцію флешмобом.

Головна мета акції, яка пройде у цілому світі 22 січня - привернути увагу світової громадськості до російської загарбницької війни, яка четвертий рік триває в Україні та не допустити, щоб чемпіонат світу з футболу пройшов на спортивних майданчиках країни-агресора.

Передбачається, що заходи в межах акції в Австралії триватимуть протягом тижня, оскільки напередодні Союз українських організацій Австралії (СУОА) закликав усіх взяти активну участь у міжнародній акції.

 «Ми хочемо нагадати австралійському суспільству, що РФ - країна-агресор, яка окупувала частину території української держави та веде в Україні війну, що забрала понад 10 тисяч життів українців, – ось чому варто бойкотувати проведення чемпіонату (ЧС з футболу 2018 року в Росії - ред.) у Росії», - прокоментувала куратор акції в Австралії Наталія Альохіна.