У позовній заяві 36-річної Баюл зазначено, що агентство William Morris (нині WME ) використовувало її молодість і погане знання англійської мови, щоб брехнею вкрасти у неї мільйони доларів, які вона у 16-річному віці заробила після перемоги на Олімпіаді-1994.

Як стверджує українська фігуристка Баюл, вона не отримувала оплати, або отримувала її не у повному розмірі, за участь у багатьох рекламних заходах та своїх появах у ЗМІ. За словами спортсменки, схема розкрилася лише у 2011 році, коли вона найняла нового адміністратора.

У своєму позові в Верховний суд штату Нью-Йорк, Баюл звинувачує в шахрайстві не лише співробітників William Morris, а й пов'язані з агентством рекламні компанії і навіть Гільдію кіноакторів, членом якої вона була.

На початку лютого стало відомо, що Баюл подала до суду на американського мовника NBC Universal і пов'язану з ним продюсерську компанію, вимагаючи виплатити 5 мільйонів доларів за збиток, завданий її репутації.

Українка Оксана Баюл стала чемпіонкою світу в 1993 році, а через рік перемогла на Олімпіаді в норвезькому Ліллехаммері. Завершивши спортивну кар'єру, Баюл переїхала жити в США, але зберегла українське громадянство.

Джерело: РІА Новини

Фото: uateka