«Сьогодні Україна, як ніколи, потребує наших молитов (Філп.4 : 6). Ми, християни, розуміємо, що абсолютно все, що зараз відбувається, контролюється Господом ( Еккл.7 :13 -14). Ми повинні Йому дякувати за все: за Майдан, і за зміни влади, і за конфлікт з Росією (1Фесс.5 : 18)», – зазначають представники Української Міжцерковної ради.

Організатори проведення молитви наголошують, що ситуація в Україні непередбачувана, складна і тому потребує Божого милосердя.

«Тому 28-29 березня оголошується Всесвітня нічна молитва за Україну ! З 21:00 вечора до 6:00 ранку ми будемо молитися Богу за мир в Україні та Росії, за покаяння народів, за любов між братами і сестрами і за те, щоб була явлена слава Божа!», – наголошують вони.

Українська Міжцерковна рада очікує, що молитовна ніч охопить чимало країн світу, оскільки минулого разу на їх заклик приєднатися до схожої акції відгукнулися Церкви Росії, Іспанії, Швейцарії.

Сподіваємося, цього разу приєднається значно більше Церков з різних країн. І віримо, якщо так багато віруючих об'єднуються для молитви, вона буде особливо почута Богом!», – висловлюють сподівання представники Української Міжцерковної ради».

Джерело: УкрГазета