18 січня на інтернет-сайті „Майдан” було розміщено лист студентів НУ „Львівська Політехніка” наступного змісту:
"В НУ "Львівська політехніка", радіотехнічний факультет, кафедра ЕЗІКТ викладачки-хабарниці останнім часом взагалі озвіріли, вимагаючи від студентів-учасників революції дедалі більші суми за екзамени. Відстоюючи свою свободу від бандитів, які прагнули захопити владу і керувати нами як рабами, ми не відвідували пари а їздили на майдан, приймали участь у маніфестаціях, мерзли на морозі, жили в палатках. Ми думали, що наші викладачі мають хоч якусь крапельку совісті і будуть більш лояльнішими до нас при здачі сесії. Але ні, ці в буквальному смислі слова, вимагають від нас дедалі більше грошей за здачу іспитів чи курсових, ціни коливаються в межах 10-30-ти у.о. Їм начхати на свободу, за яку ми боролись, вони думають лише про себе. Досить мовчати!!! Ми не хочемо далі жити в корумпованій Україні!!!” http://maidan.org.ua/static/news/1105999943.html
Львівська обласна організація Українська Народна Молодь і раніше отримувала сигнали про хабарництво у „Львівській Політехніці”. Вважаємо такі факти неприпустимим та звертаємося до Ректорату НУ "Львівська політехніка" та правоохоронних органів з вимогою покласти край подібним ганебним явищам.
Як зазначив у коментарі член проводу Львівської ОО УНП відповідальний за молодіжну політику Олег НЕМЧІНОВ „Ректор РУДАВСЬКИЙ мав мужність вийти із своїми студентами 24 листопада на львівські вулиці, тож йому повинно вистачити мужності захистити своїх революційних студентів від свавілля викладачів-хабарників”

Прес-служба ЛОО УНП