ЛЬВІВ, 15 СІЧНЯ, PRESSTIME.COM.UA – Українська партія та Конгрес український націоналістів провели сьогодні пікет «Україна – щит Європи» під стінами генерального консульства Російської Федерації у Львові.

Як повідомляє кореспондент Presstime, в акції протесту взяло участь близько 40 осіб.

Учасники акції тримали плакати із написами «Росія готує чергову фазу конфлікту», «Росія висуває нездійсненні умови», «Україна – щит Європи». Також два плакати – «В дупі бачили «Газпром», вітаємо всіх з Різдвом» та «Пам’ятай про російський газ. Не купуй російських товарів», учасники залишили на стовбурах дерев біля консульства.

Водночас відбулося театралізоване дійство, в якому у головних ролях зіграли трубач «Пу» та «в(м)едвідь». В кінці пікету було спалено національний прапор РФ.

«Ми запрошували низку громадських організацій. Не тільки українських. Запрошували організації з Угорщини та Греції. Вони відмовилися прийти і тим самим показали, що вони бояться, так званої, російської імперії», – повідомив голова Львівської міської організації «Українська партія» Остап Стахів.

За його словами, на даній акції протесту пікет організації не закінчиться. Якщо сьогоднішній протест не дасть результатів, то у планах Української партії відключення газу генконсульству Росії у Львові.

Учасники акції вимагають «від керівництва РФ припинити практику «мови шантажу» у взаємовідносинах з Україною та країнами Європи, політику в питаннях газопостачання будувати на підставі економічно обґрунтованих цін за загальновизнаною європейською методикою.«Від керівників держав – членів Європейського Союзу, сподіваємося офіційного засудження політики Росії та притягнення В. Путіна до відповідальності», – йдеться у зверненні Української партії до політичних та громадських організацій Європейського союзу.