Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», про це заявив віце-прем'єр міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Володимир Гройсман.

«У поїзді знаходяться 192 тіла ... плюс 8 фрагментів тіл. Ми завершили ці роботи вранці. На сьогодні ведеться діалог. Щоб цей поїзд відпустили», – сказав Гройсман.

Гройсман додав, що нині тривають переговори про відправлення потяга з тілами на контрольовану владою територію України.

«Поки що у нас немає можливості відправити потяг», – наголосив він.

Також віце-прем'єр повідомив, що «за останні години, було знайдено ще 27 тіл і, на жаль, тільки 20 фрагментів тіл, які буде завантажено у спеціальні рефрижератори та доставлено до спеціальних вагонів для того, щоб направляти далі для вжиття необхідних заходів».

Віце-прем'єр зазначив, що на зміну потягу в Торезі йде інший, в який завантажать нові знайдені тіла.

Нагадаємо, раніше спікер місії ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків заявив, що представники місії бачили на найближчій залізничній станції до місця трагедії (м.Торез) – три рефрижератори,в яких нібито зберігається частина тіл загиблих, однак точну кількість тіл у них порахувати неможливо.

Також він повідомив, що терористи підігнали на станцію потяг радянського зразка, на якому планують транспортувати тіла на територію, підконтрольну Україні, можливо до Харкова.

Разом з тим російські ЗМІ повідомляли, що поїзд з тілами жертв катастрофи вже виїхав до Донецька.