Про це йдеться у статті авторитетної британської газети Financial Times, яку цитує «Українська правда».

«Можливо, українці ще не готові масово повернутися на вулиці. Але через два роки після протестів на Майдані опитування свідчать, що багато хто переконаний, що прозахідні лідери, яких вони привели до влади, не виправдали вимоги демонстрантів: про відмову від клептократії, вищий рівень життя і верховенство права», – пише видання.

Зокрема, зазначає видання, увага людей наразі повертається від війни на сході і рецесії у економіці до боротьби з корупцією. Мова йде про контроль над олігархами, які протягом тривалого часу маніпулювали економікою і законами для власного збагачення.

Один з бізнесменів розповів авторам матеріалу, що в країні загалом нічого не змінилося і розписав корупційну схему, за якою розкрадаються близько 4 млрд дол. державних коштів щороку.

«Все ще діє прихована система, коли основні олігархічні групи годуються наче паразити у нечестивому союзі між ними і верховними урядовими колами», – додав він.

Для підтвердження негараздів у владі на фоні корупції видання нагадало конфлікт між Олегом Барною і Арсенієм Яценюком у Верховній Раді, а також Арсеном Аваковим і Міхеілом Саакашвілі на засіданні ради реформ.

«Все це створює занепокоєння в західних столицях, які підтримали уряд в умовах російської агресії», – вважають автори статті.

Також вони нагадали про недавній візит віце-президента США Джо Байдена, який заявив, що для продовження західної підтримки українська влада «повинна зробити більше» і додав, що зараз вона стоїть перед останнім шансом побудувати краще майбутнє.