56 українців показали найкращі результати в індивідуальних заліках з декількох мов програмування, фреймворків, баз даних та графіки.

А ще лідерству нашої країни посприяв один спеціаліст з французької мови. На першому місці опинилися США, а такі розвинені країни як Німеччина, Канада і Ізраїль не потрапили навіть у першу десятку.

Змагання проходили з 14 по 25 жовтня в трьох номінаціях. У номінації «країна з найбільшою кількістю сертифікатів» Україна посіла третє місце, поступившись США та Індії.

Brainbench.com - онлайн-платформа сертифікації фахівців з усього світу у всіх професіональних сферах від економіки до біотехнологій.

Чемпіонат Bench Games проводиться вже кілька років - у його рамках можна безкоштовно пройти тести (у вільному доступі є більше 600 тестів) в різних дисциплінах і отримати сертифікацію своєї кваліфікації. В якості призів для переможців Brainbench обіцяє підписку вартістю $199 кожному, хто пройде тест на максимальний бал. Загальна вартість подарункових підписок - більше $100 тис.

Джерело: AIN