Про це інформує Польське радіо.

«Це історія неоднозначна і заплутана, – читаємо. – Вона зі званням Героя України, він визволяв українських в’язнів. Сьогодні обидвоє сидять за ґратами». Як повідомляє тижневик, докази проти «українських Бонні і Клайда» – серйозні, але чи справа Савченко-Рубана є промахом російських спецслужб, чи свідомою провокацією, яка має на меті дестабілізувати країну рік перед президентськими виборами – це запитання залишається відкритим.

Тижневик описує затримання Рубана та Савченко, наводить короткі біографії обидвох, з акцентом на їхній зв’язках з Віктором Медведчуком. «Те, що об’єднувало Медведчука, Рубана та Савченко – це участь у звільненні сепаратистами українських полонених», – читаємо. Тижневик задумується, чи під загрозою затримання теж опинився Медведчук. «Gazeta Polska» звертає увагу на реакцію Петра Порошенка – президент у соцмережі подякував СБУ за добру роботу і написав, що «метою російської операції є сіяння хаосу в Украні». 
Порошенкові потрібен успіх – його рейтинги падають, а негативний електорат росте. Головним суперником чинного президента є Юлія Тимошенко, тому головна мета Порошенка – не допустити Юлії до другого туру виборів.