Те, що раніше нібито депутати та топ-політики були інтелігентними, а зараз – до влади прийшли неосвічені та некультурні люди – це ілюзія.

Про це у коментарі ІА “Вголос” сказав політолог Олесь Доній.

“Можу нагадати, що ще на початку 90-х років був такий нардеп Рева, який відверто заявляв, що учасників Революції на граніті  потрібно «давити танками», інші нам пропонували голодувати до смерті. А скільки перлів від нардепів було за часів Партії Регіонів: історії із Добкіним, Кернесом, Царьовим та іншими. А заяви скандального Азарова, який ледь говорив українською мовою і з нього усі сміялись, придумавши, нову мову «азірівка». А ляпи втікача Януковича, котрий відомий «йолкою» та «геноцидом нації».

За Порошенка варто пригадати висловлювання міністра соцполітики Андрія Реви про те, що «українці забагато їдять». Чи навіть відео із Порошенком в часи передвиборчої кампанії про «гражданскіх атсєчь» чи зняттям шапок. А те, як нардеп Барна виносив з-за трибуни Яценюка. Ці кадри теж облетіли півсвіту. Наш політикум завжди був таким. На цей раз теж “дива не сталось”, – наголосив Доній.