170 дітей з польських сімей, котрі живуть в Україні, під час літніх канікул зможуть відпочити у таборах, організованих для них організацією Карітас Перемиської архідієцезії, пише Польське радіо.

«Вони будуть відпочивати спільно зі своїми польськими ровесниками», – повідомив директор організації отець Артур Янєц.

«Двотижневі заїзди заплановані у червні та липні. Під час кожного відпочиватиме по приблизно 50 дітей з України та 60-70 з Польщі», – сказав о. Янєц.

Він зауважив, що «спільний відпочинок повинен об’єднати та збагатити дітей з обох країн».

«Для дітей з польських сімей, котрі живуть в Україні, це буде теж добра можливість для додаткового вивчення польської мови», – додав директор Карітасу у Перемишлі.

Він нагадав, що літні табори для польських дітей з України Карітас Перемиської архідієцезії проводить вже кільканадцять років.

«У попередні роки їхні учасники, крім візиту на Підкарпаття, у Бєщади та Низькі Бескиди, мали у програмі також екскурсії, наприклад до Кракова, Ланьцута, Перемишля та Ряшева. Цьогоріч програма буде подібною», – сказав о. Янєц.

Діти мешкатимуть у селі Триньча неподалік Переворська. Організований перемиським Карітасом відпочинок у таборах фінансово підтримує Сенат Польщі.