«Шановні громадяни України , шановне міжнародне спортивне співтовариство! До останнього моменту спорт залишався поза політикою , однак 18 березня відбулися події, які не може залишити без уваги Федерація фехтування і збірна команда України - під час штурму 13-го фотограмметричного центру Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України в Сімферополі російськими військовослужбовцями був убитий громадянин України прапорщик Какурін С.В. , а так само були поранені ще кілька українців.

У зв'язку з цими трагічними подіями жіноча і чоловіча збірні команди України з фехтування на шаблях відмовляються брати участь в турнірах, що проходять на території Російської Федерації і, зокрема , анулюють заявку на участь українських фехтувальників в етапі Кубка Світу «Московська шабля» , який відбудеться 21 -23 березня в м. Москва .

У числі спортсменів, які бойкотують даний турнір, Олімпійські чемпіонки Пекіна 2008 - Ольга Харлан , Ольга Жовнір та Галина Пундик, чемпіонки світу 2013 у командних змаганнях Олена Вороніна та Аліна Комащук, бронзові призери Чемпіонату Європи 2013 в командних змаганнях Олег Штурбабін, Дмитро Бойко, Дмитро Пундик та Андрій Ягодка, а так само заслужені тренери України Гарнік Давидян і Валерій Штурбабін.

Федерація фехтування України висловлює глибокі співчуття родині загиблого Какуріна С.В ».

Джерело: НФФУ