27.09.2013 року, у другий день міжнародних змагань з фігурного катання, після довільної програми серед спортивних пар на турнірі "Nebelhorn Trophy", лідирують діючі чемпіони світу і Європи росіяни Тетяна Волосожар і Максим Траньков, які виграли коротку і довільну програми і набрали в сумі 231,96 бала. Друге і третє місце зайняли німецькі пари: Мейлін Вейде - Даніель Вейде і Марі Вартманн - Аарон ван Клів з ​​результатами, відповідно, 174,88 і 162,81 бала.


Що стосується кваліфікації на Олімпіаду в Сочі, можна констатувати, що українська пара Єлизавета Усманцева і Роман Талан посіли восьме місце з результатом 141,45 і отримали ліцензію для України, яка дозволить переможцям чемпіонату України у парному катанні представляти нашу країну на Олімпійських іграх в Сочі.

Таким чином, розіграні всі квоти на участь в Олімпійських іграх в парному катанні. По три спортивні пари в Сочі виставлять Росія і Канада, по дві - Німеччина, Франція, Китай, США та Італія, по одній - Україна, Великобританія, Естонія та Ізраїль.

Джерело: Федерація фігурного катання України