Протягом 5 днів кінологічні розрахунки з 11 країн світу – Аргентини, Південної Кореї, Німеччини, Чехії, Угорщини, Іспанії, Словенії, Нідерландів, Польщі, Росії та України – демонстрували свої кращі навички та вміння.
Змагання проводилися у 3 категоріях: «Пошук людини по сліду», «Пошук людини у лісі» та «Пошук людини на техногенному завалі».

Україну на міжнародному турнірі представляли 2 команди – МНС України та Української служби порятунку. Команда МНС України посіла 1 місце у командній першості.

Місця на 3 етапах змагань розподілилися наступним чином:

«Пошук людини у лісі»: 1 місце – Мартинчук Володимир з собакою Бастер (Україна, збірна МНС), 2 місце – Сироткіна Ольга з собакою Балеар (Російська федерація), 3 місце – Дедінова Жітка з собакою Джарб (Чехія).

«Пошук людини на техногенному завалі»: 1 місце – Францев Володимир з собакою Чегіваре (Україна, збірна МНС), 2 місце – Петрушина Любов з собакою Айс (Російська федерація), 3 місце – Гомзар Валерій з собакою Річард (Україна. Збірна МНС).

«Пошук людини по сліду»: 1 місце – Смідова Яна з собакою Бастер (Чехія), 2 місце – Дженек Мілослав з собакою Сквідо з Трезнаку (Чехія)

В абсолютній першості найбільшу суму балів із 300 можливих набрали Володимир Мартинчук (287 балів) – Україна, збірна МНС, Ольга Сироткіна ( 278 балів) – Росія та Володимир Францев (274 бали) – Україна, збірна МНС.