Галицький районний суд Львова розглядає цивільну справу за позовом підполковника запасу, члена правління ЛОО ВГО "Товариства українських офіцерів" Михайла Тимківа до міського голови Любомира Буняка, Львівської міської ради та командувача ЗахОК генерала Михайла Куцина у зв'язку з неправомірними діями, на думку позивача, у вирішенні житлового питання його сім'ї. Про це повідомив прес-секретар ЛОО ВГО "Товариства українських офіцерів" Орест Галушка.

У судовому засіданні, яке відкрила суддя Марія Олексієнко, позивач звинувачує міського голову, міськраду та командувача ЗахОК у неправомірних діях щодо вирішення житлового питання своєї сім'ї. На думку позивача, відповідачі дали фальшиву відписку на його звернення та звернення товариства, яке як і позивач вважає, що вирішення питання про виділення земельної ділянки під індивідуальне будівництво житла для сім'ї позивача має відбутися через рішення сесії міської ради. Представники міського голови та командувача ЗахОК не прибули на судове засідання, що позивач трактує як тактику затягування судового процесу. Позивач стверджує, що командувач ЗахОК не подав жодної обґрунтованої відповіді, чим порушив законодавство про звернення громадян.

Як стало відомо з інтерв'ю депутата міськради Віри Лясковської, земельні ділянки у Львові в окремих випадках неправомірно використовуються, що унеможливлює розв'язок житлової проблеми військовослужбовців та членів їх сімей. Прецедент, створений М. Тимківим, вважає голова ЛОО ВГО "Товариства українських офіцерів" Олександр Лобащук, загострює означену проблему. Представник Львівської міської ради не визнає позову М. Тимківа. Позивач і його представники сподіваються на соціальний захист законних прав та інтересів сім'ї військовослужбовця запасу. Суд оголосив перерву до 14 липня.

Прес-тайм