З нагоди Всесвітнього дня інформації про розвиток, який обов'язково має співпадати з днем Організації Об'єднаних Націй та напередодні річниці Вестфальського миру, "Вголос" вирішив провести мініпутне спецопитування і дізнатись у відомих українських політиків лише одну невеличку річ – скільки ж буде 2 х 2?

Віктор Ющенко

Дорогий мій український народе! Шановна громадо! Мене запитали скільки буде два помножити на два. Питання не таке просте, як може здатися на перший погляд. Все йде у процесі. Я був і залишаюсь прихильником такого проекту. Двічі два, практично, дорівнює чотирьом. Але не потрібно це сприймати так однозначно і альтруїстично, бо відповідь не є дуже швидкою і однозначною.

Всі люди в Україні повинні бути рівні перед Законом. Так само скажу про табличку множення. Ми повинні прагнути досягнення демократичних національних і міжнародних стандартов. На жаль, і на щастя, більше деталей я не можу сказати. Хоча я не хотів би цим дати якусь іншу оцінку, ніж ту, яку стосовно цього питання висловлює суспільство і закон.

Юрій Луценко

Два на два дорівнює чотири. Це відомо навіть проФФесорам. Хоча, коли я був міністром внутрішніх справ, я не раз переконувався, що "данєцкіє проФФесора", залежно від того як їм було вигідно рахували, що двічі два дорівнює і три, і п’ять…

Президент чітко дав зрозуміти виборцям позицію президента, що в нас має бути одна Україна і одна табличка множення відповідна до передових європейських стандартів та ідеалів Майдану. І я вважаю абсолютно правильним те, що Президент України Віктор Ющенко публічно висловлює свою прихильність до евклідової таблички множення, незважаючи на всі вигадки наших сусідів, буцім-то авторами таблички множення є Ломоносов і брати Черепанови.

Жоден закон, жоден пункт Конституції не забороняє Президенту показувати свою прихильність до тієї чи іншої математичної концепції і я радий, що у цьому наші погляди збігаються.

Іван Плющ

Одійдіть од мікрохвона і не кажіть те, чого ви не в курсі. Чого ти впихуєш невпихуєме? Та ж Віктор Андрійович чітко сказав: "Два на два практично дорівнює чотирьом". "Практично", – понімаєш? Тоїсть, практично може дорівнює, а не практично може й не дорівнює. Тут не так арихметика, як філософія.

І чого ти пхаєшся з тими своїми євклідами, демонструєш свою єрудицію, ти що не бачиш до чого воно йде? Якщо два на два – чотири, то треба вносить на прем’єра кандидатуру Тимошенко. А цього нельзя робити.

Я якось їй прямо сказав: "Юля, повіриш чи ні, я бачу, що зберегти вас удвох з Ющенком при владі неможливо. І я вибрав менше зло – "вирізав" тебе, щоб спасти Ющенка". І зараз вирізать буду. Тому не нада мені тут розповідать скільки буде два на два…

Віктор Янукович

Скільки буде два на два? Це залежить від того продаємо ми чи купляємо. Якщо продаємо, то – чотири, а якщо покупаєм, то три, максимум – три з половиною. І еті, налоги як платити будемо, то треба, щоб усе було по понятіям, без лишнього формалізму: де треба – чотири, де не треба – там можна й інакше порахувати.

Юлія Тимошенко

Дорогі співвітчизники!

Припинити існуючий правовий хаос та фактичне двовладдя в країні можливо лише змінивши Основний Закон – Конституцію України. Відповідно до частини другої статті 72 Конституції України належить провести всеукраїнський референдум і узаконити: або двічі два дорівнює чотирьом, як цього вимагає Президент України, або будемо діяти по ситуації.

З того моменту, як я прийшла особисто в політику, я намагаюся не зраджувати очікуванням людей, не зраджувати тій меті, яку ми виплекали, яку ми маємо і заради якої ми живемо. Під час передвиборної кампанії нам задавали багато питань, які мали на меті розділити Україну на Захід і Схід.

Це і питання мови, питання з ЄС ви чи ЄЕП, питання, які радикальні сили підтримують нашу спільну команду. Я вам скажу, що наша політична команда вважається ультрарадикальною. Але не завжди радикалізм це є погано. Іноді він є дуже корисним, коли ситуація вимагає радикалізму.

Україна вимагає не повільного пересування в напрямку до Європи, а справжнього прориву, тому наша команда оголошує, що в Україні два на два буде не чотири, а п’ять, шість, а часом навіть і сім з половиною!

Володимир Литвин

Українські політики, а отже, і Україна, стали заручниками популізму і легковажного підходу до оцінювання перспектив і ретроспектив. Ми не повинні так примітивно підходити до питання про те скільки буде два на два. Бо, по-перше, не зрозуміло чи ми множимо, чи додаємо. Бо якщо множимо – то результат називається добуток, але якщо додаємо – то буде сума. А сума – це поняття амбівалентне: тут одночасно проглядається і сума жебрака і одвічний сум українського народу, позбавленого своєї державності.

Мені дуже дорого дався мій депутатський мандат, аби я зараз приєднувався до якоїсь однієї сторони і наполягав що два на два є чотири або не чотири. Україна має зробити стрибок з індустріального суспільства в постінформаційне, тому не так важливо скільки буде двічі два. Важливо, що Блок Литвина завжди був, є і буде з українським народом.

Петро Симоненко

Моя позиция: бизнес должен быть отделен от власти, во власть должны придти представители тех социальных слоев общества, которые создают материальные блага и честно зарабатывают себе на жизнь

Если вы сомневаетесь сколько будет дважды два, Вы можете обратиться в областной или городской комитет коммунистической партии и вам дадуть ответ а зависимомти от вашого взноса.

фото: kp.ru