Хочу висловити вдячність за сумлінне та самовіддане виконання конституційного обов'язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави усім прикордонникам, і зокрема прикордонникам Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, яким керує генерал-лейтенант Артур Горбенко.

Українські кордони – кордони дружби і співробітництва, широко відкриті для приятелів, друзів та партнерів, але надійно захищені від будь-яких зазіхань на незалежність держави. І це неодноразово доводили воїни прикордонних військ. Впевнений, що українські прикордонники й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян.

У день професійного свята, висловлюю глибоку вдячність всім, хто має безпосереднє та дотичне відношення до прикордонної служби, усім тим, хто сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої держави.

Бажаю Вам, дорогі прикордонники, і Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного затишку і спокою. Нехай кожний день життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а добрі справи примножуватимуть славу України!